Wyprawa do kolorowego świata wiedzy

W dniu 21 września 24 uczniów z  klasy IV szkoły podstawowej uczestniczyło w dwóch projektach w ramach XVII Lubelskiego Festiwalu Nauki. Ta edycja festiwalu przebiegała pod hasłem „Nauka bez granic”, a jego głównym organizatorem był Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

     20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci z grupy II ,Biedronki’ postanowiły zatem uczcić ten wyjątkowy świąteczny dzień wspólnymi zabawami.   Przedszkolaki spędziły swoje święto, bawiąc się znakomicie i korzystając z mnóstwa atrakcji.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to znakomita okazja do zabawy dla wszystkich przedszkolaków. W grupie I „Pszczółki|” obchodziliśmy to święto w poniedziałek – 20 września. W tym dniu było bardzo wesoło. W  sali rozbrzmiewała muzyka i wesoły gwar dzieci. Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieciaby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,każdy dzień był wspaniałą przygodą […]

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Narodowe Czytanie 2021

„Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej lekturą jubileuszowej dziesiątej odsłony Narodowego Czytania 2021

W wakacje świat wiedzy się nie zamyka
i odkrywa, co kryje w sobie fizyka
Czas się pożegnać – zakończenie roku szkolnego 2020/2021
Życzenia dla absolwentów
Do szkoły gotowi- start!
Pokaz mody

Archiwa