Rozkład jazdy autobusów w roku szkolnym 2023/2024
Rano:
7.00 – Wierzchowiny |
|
7.40 – Stójło |
|
7.00 – Żdżanne |
|
7.30 – Rudka |
|
7.40 – Baraki |
|
7.10 – Maciejów |
|
7.35 – Siennica Królewska Mała |
|
Po południu:
12.45 – Rudka |
|
|
|
13.05 – Wierzchowiny |
|
13.05 – Żdżanne |
|
13.05 – Maciejów |
|
13.45 – Siennica Królewska Mała, Rudka, Siennica Królewska Duża, Baraki, Stójło |
|
13.45 – Wierzchowiny |
|
13.45 – Maciejów |
|
14.35 – Wierzchowiny |
|
14.35 – Siennica Królewska Mała, Rudka, Siennica Królewska Duża |
|
14.35 – Stójło, Maciejów |
|