News

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Piątek przywitał nas iście piknikową pogodą: świeciło słońce, a na niebie nie było żadnej burzowej chmury. Amfiteatr w przyszkolnym parku ozdobiony wakacyjną dekoracją czekał na chwile pełne wzruszeń i pozytywnych emocji.

O godzinie 9:15 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tego pięknego dnia towarzyszyli nam rodzice, zaproszeni goście, koleżanki i koledzy z klas młodszych, pracownicy szkoły.

Dyrektor szkoły pani Katarzyna Czajka wręczyła uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce nagrody i świadectwa z wyróżnieniem oraz stypendia. Rodzice najpilniejszych ósmoklasistów odebrali listy gratulacyjne. Specjalne podziękowania otrzymali również rodzice aktywnie uczestniczący w życiu szkoły.

Szczególne wyróżnienia trafiły w ręce dwóch uczniów z klasy 8Absolwentem Roku został Adam Zaraza, a Osobowością Roku  – Szymon Bulicz.

Potem obejrzeliśmy część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas siódmych i młodszych kolegów i koleżanki. Całość uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca Różanecznik.

To była dla nas niezwykle wzruszająca uroczystość. Popłynęło wiele słów podziękowań i wdzięczności za wspaniały czas spędzony w murach tej szkoły. W oku zakręciła się łezka wzruszenia. Ksiądz Jan Twardowski powiedział: Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wszystko się zaczyna. Chcemy, aby ta myśl towarzyszyła nam na kolejnym etapie edukacji.

A teraz po ciężkiej pracy czas na odpoczynek. Cieszmy się słońcem i pamiętajmy o bezpieczeństwie. Wakacje – czas start!

 

 


Skip to content