News

Ekstremalne przygody i niezapomniane wyzwania w Parku Zoom Natury

Dnia 24 maja 2024 roku 26 uczniów z klasy szóstej wybrało się na wycieczkę do Parku Rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim. Wyjazd ten pełen był atrakcji, które dostarczyły uczestnikom zarówno wyzwań, jak i świetnej zabawy.

Pierwszą atrakcją, na którą czekały dzieci, był park linowy. Zanim jednak przystąpili do pokonywania tras, uczestniczyli w profesjonalnym szkoleniu przeprowadzonym przez instruktorów. Szkolenie obejmowało zasady bezpieczeństwa oraz techniki pokonywania przeszkód, co pozwoliło uczniom poczuć się pewniej przed wyzwaniem.

Park linowy oferował dwie trasy o różnym stopniu trudności. Każdy z uczniów mógł indywidualnie wybrać trasę, która odpowiadała jego umiejętnościom i chęciom. Dla wielu z nich było to ogromne wyzwanie, jednak determinacja i wsparcie ze strony rówieśników sprawiły, że większość z nich zakończyła swoje zmagania sukcesem. Radość z pokonania trudności była widoczna na twarzach wszystkich uczestników.

Po emocjonujących przejściach na trasach parku linowego nadszedł czas na drugą atrakcję – grę terenową. Uczniowie zostali podzieleni na dwie drużyny i otrzymali zadanie, które wymagało umiejętności czytania planu parku oraz rozwiązywania kolejnych zagadek. Gra terenowa była świetnym sposobem na rozwijanie orientacji w terenie, pracy zespołowej oraz logicznego myślenia. Obie drużyny wykazały się dużym zaangażowaniem i współpracą, starając się jak najszybciej i najsprawniej wykonać postawione przed nimi zadania.

Wycieczka do Parku Rekreacji Zoom Natury była nie tylko okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ale również możliwością sprawdzenia swoich sił w różnych dziedzinach. Zarówno park linowy, jak i gra terenowa dostarczyły uczniom mnóstwa radości i satysfakcji. Wszyscy uczestnicy wrócili do domu pełni wrażeń, z uśmiechami na twarzach i chęcią na kolejne przygody.

 

 

Skip to content