News

Sukces naszej drużyny na Pucharze Tymbarku!

W dniu 22.04.2024 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w powiatowych eliminacjach turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Eliminacje odbyły się w Siennicy Nadolnej. Nasi zawodnicy po wygraniu swojej grupy eliminacyjnej w półfinale pokonali drużynę ze Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej, a w finale wygrali z drużyną ze Szkoły Podstawowej w Izbicy i będą reprezentować nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się w Lubartowie w drugiej połowie maja. Nasi zawodnicy grali w składzie: Szymon Bogusz, Michał Matyjas, Igor Huba, Brajan Zając, Dominik Tajer, Kacper Nowosad, Franciszek Betiuk, Szymon Mazurek oraz Błażej Morylowski. Opiekunem naszej drużyny jest p. Jacek Radelczuk. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za duże zaangażowanie, a szczególnie dziękujemy Radzie Rodziców przy naszej szkole za zakup strojów sportowych dla naszych zawodników.

Skip to content