„When we meet, we change the world”

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula podejmuje szereg działań, których celem jest szerzenie wiedzy na temat turystyki, hotelarstwa oraz branży spotkań. Najnowszą inicjatywą był Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pod hasłem When we meet, we change the world – Spotkania kreują przyszłość”. Jego celem było kształtowanie świadomości wśród dzieci
i młodzieży istoty wzajemnych spotkań i ich wpływu na dalsze działania, rozbudzenie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz zdolności i umiejętności artystycznych, a także inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki i poszerzanie wiedzy w zakresie różnych technik plastycznych.Ostatecznie na konkurs wpłynęło 120 prac z Polski oraz 4 innych krajów. Wśród finalistów znalazła się praca ucznia naszej szkoły, Kaspiana Proskury z klasy 6.

Gratulujemy Kaspianowi!

Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się 4 kwietnia br. podczas dorocznej gali „Kompasy Vistuli”. Prace wszystkich 30 finalistów będzie można obejrzeć już w kwietniu w świecie wirtualnym Vistula University.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj:  https://tiny.pl/dr55j

Skip to content