News

Kręgle, pizza i uśmiechy – klasowy raj na Dzień Kobiet

Dnia 8 marca 2024 roku uczniowie klasy szóstej wyruszyli na niezapomniany wyjazd do Chełmskiego Parku Wodnego. Wydarzenie to było jednocześnie okazją do świętowania Dnia Kobiet, a także inicjatywą chłopców z klasy, którzy postanowili obdarować swoje koleżanki miłym gestem.

Po dotarciu na miejsce,  uczniowie przeszli krótkie szkolenie, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas gry. Następnie rozpoczęła się emocjonująca rywalizacja na torach do kręgli.

Zawody kręglarskie dostarczyły uczniom wiele radości i śmiechu. Każdy mógł wykazać się swoimi umiejętnościami, a atmosfera sprzyjała integracji całej klasy. Nawet ci, którzy wcześniej nie mieli doświadczenia z grą w kręgle, szybko opanowali technikę i zaczęli cieszyć się zabawą.

Po zakończeniu turnieju wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do wspólnej pizzy. Okazało się, że chłopcy z klasy postanowili zorganizować tę niespodziankę dla swoich koleżanek z okazji Dnia Kobiet. Atmosfera podczas wspólnego posiłku była pełna radości, a rozmowy i śmiech sprawiły, że wyjazd stał się nie tylko sportowym wyzwaniem, ale także wyjątkowym dniem wspólnej zabawy i wspomnień.

Skip to content