Kadry pełne uśmiechów

Dnia 25 stycznia 2024 roku uczniowie klasy szóstej postanowili zorganizować niezapomnianą atrakcję dla najmłodszych uczniów szkoły podstawowej. Z inicjatywy sześciorga zaangażowanych szóstoklasistów, przy wsparciu profesjonalnego sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości na choince szkolnej pojawiła się radosna fotobudka.

Przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia rozpoczęły się dwa dni wcześniej. Uczennice: Tosia, Martyna i Milena z ogromnym zaangażowaniem własnoręcznie przygotowały świecącą fotobudkę oraz różnorodne akcesoria, które miały urozmaicić sesje zdjęciowe najmłodszym uczniom. Młodzi fotografowie, wykorzystując nowoczesny sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości, zapewnili profesjonalną jakość fotografii i pełen komfort korzystania z fotobudki.

W dniu imprezy uczniowie klas 1-3 zostali pozytywnie zaskoczeni, gdyż na choince szkolnej pojawiła się fotobudka, która stała się atrakcją. Dzieci przebrane za swoje ulubione postacie z bajek, filmów czy książek entuzjastycznie przystąpiły do korzystania z fotobudki. Niektórzy zamienili się w małe księżniczki, superbohaterów czy postacie z bajkowych krain, tworząc niepowtarzalne kadry.

Szóstoklasiści nie tylko obsługiwali fotobudkę, ale również zachęcali młodszych kolegów i koleżanki do udziału w sesji zdjęciowej. Atmosfera była pełna radości, śmiechu i kreatywności. Młodsi uczniowie czuli się jak prawdziwe gwiazdy filmowe, pozując w różnych sceneriach i eksperymentując z różnymi akcesoriami.

Zorganizowanie fotobudki na choince szkolnej to doskonały przykład, jak zaangażowanie uczniów może przyczynić się do stworzenia wyjątkowej atmosfery w szkole. Wydarzenie to pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników jako moment pełen śmiechu i wspólnej radości.

Skip to content