News

“Kolorowa pomoc” –  plakaty uczniów naszej szkoły wspierają akcję „Świąteczny Miś IFMSA”

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zaangażowała się w wyjątkową akcję charytatywną o nazwie “Świąteczny Miś”, zorganizowaną przez studentów należących do Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA. W ramach tej inicjatywy, uczennice z klasy VI: Milena Antoniuk, Martyna Antoniuk, Antonina Kondratiuk, Katarzyna Zawadzka, oraz z klasy V a: Jagoda Okoń i Patrycja Stefaniak przygotowały atrakcyjne plakaty promujące świąteczny kiermasz ciast.

Plakaty zostały rozmieszczone w miejscach, gdzie odbywała się sprzedaż ciast, m.in. w Centrum Symulacji Medycznej oraz Collegium Anatomicum w Lublinie. Dzięki temu nie tylko zwiększyła się widoczność i skuteczność promocji, ale także stworzono przyjazną i świąteczną atmosferę, zachęcającą do wsparcia akcji charytatywnej. Cała akcja odbyła się 6 grudnia. Zgromadzone fundusze zostaną przekazane na sprzęt specjalistyczny  Oddziału Rehabilitacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Dzięki naszym wysiłkom wspieramy tych, którzy najbardziej tego potrzebują, nadając naszym działaniom jeszcze większe znaczenie, kształtując przy tym postawy odpowiedzialności i wspólnotowego zaangażowania.

Skip to content