Siatkarskie młode talenty w akcji

12 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Igrzyskach Dzieci w piłce siatkowej, które zostały rozegrane w Siennicy Nadolnej. Każdą szkołę reprezentowały po dwie czteroosobowe drużyny. Każda z nich rozgrywała po jednym secie. Jeśli potrzebny był trzeci, to grali w nim zawodnicy wytypowani przez trenera. W naszych drużynach znaleźli się: Dominik Tajer, Błażej Morylowski, Igor Huba, Paweł Gwarda, Szymon Bogusz oraz Maciej Błaszczuk, Michał Franczak, Alan Jonak i Krystian Repeć. Młodzi siatkarze włożyli w rywalizację dużo sił, byli bardzo zaangażowani i podekscytowani możliwością zaprezentowania swoich umiejętności przed kibicami. Cały czas przestrzegali też zasad fair play. Ostatecznie stanęli na najniższym stopniu podium. Kto wie, może wśród nich są już przyszli gracze Plus Ligi?

Skip to content