News

„W górę i w dół”, czyli mikołajkowy raj szóstoklasistów na trampolinach

Dnia 6 grudnia 2023 roku uczniowie klasy szóstej mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wyjeździe z okazji mikołajek do Parku Trampolin w Zamościu.

Rozpoczęliśmy naszą przygodę podekscytowani i gotowi na niezapomniane chwile. Po krótkiej podróży autokarem dotarliśmy na miejsce, gdzie czekały na nas trampoliny, basen z gąbkami oraz wiele innych atrakcji.

Pierwsze chwile spędziliśmy na krótkim spotkaniu informacyjnym, gdzie instruktorzy parku przekazali nam zasady bezpieczeństwa. Następnie przeszliśmy do rozgrzewki prowadzonej przez doświadczonych animatorów. Uzbrojeni w specjalne skarpety antypoślizgowe rozpoczęliśmy serię łatwych ćwiczeń rozciągających i wzmacniających, które miały na celu przygotowanie naszych ciał do intensywnej aktywności na trampolinach. Po zakończonej rozgrzewce pełni energii ruszyliśmy na salę, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jedni wybrali skoki do basenu z gąbkami, inni wykonywali różne akrobacje lub bardzo sprawnie pokonywali tor przeszkód.

Radość, śmiech i pozytywne emocje, które towarzyszyły nam podczas tego wyjazdu, są bezcennym darem, który doceniamy jeszcze bardziej w kontekście atmosfery mikołajkowej.

Ten dzień spędziliśmy razem, dzięki czemu mamy niezapomniane wspomnienia, które będą nas inspirować do dalszych wspólnych przedsięwzięć.

Skip to content