News

Uczniowie klasy VII a – pasjonaci fotografii przyrodniczej

Podczas zajęć plastycznych z fotografii eksplorowaliśmy różnorodne rodzaje fotografii, skupiając się głównie na tej przyrodniczej. Korzystaliśmy z aparatu fotograficznego Sony ZV-1, który pozwolił nam uwiecznić piękno natury wokół naszej szkoły.

Naszym zadaniem było uchwycenie różnorodności przyrody z wykorzystaniem możliwości sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria przyszłości. Ustawienia aparatu pozwoliły nam na doskonałe zbliżenia oraz uzyskanie ostrości detali, co było niezwykle pomocne podczas fotografowania roślin, zwierząt i krajobrazów.

Dzięki tej praktyce mogliśmy eksperymentować z kompozycją zdjęć, perspektywą oraz światłem, co pozwoliło nam stworzyć interesujące i wyjątkowe ujęcia.

Załączamy kilka zdjęć z naszej  sesji. Każde z nich oddaje piękno otaczającej nas natury i jest efektem naszych wysiłków w doskonaleniu umiejętności fotograficznych.

Pamiętajmy, że fotografia to nie tylko technika, ale także sztuka. Dzięki naszej dzisiejszej pracy staliśmy się bardziej świadomi różnych aspektów fotografii przyrodniczej i rozwijaliśmy naszą pasję do tego pięknego rodzaju sztuki.

Podsumowując, zajęcia były nie tylko edukacyjne, ale również inspirujące. Mamy nadzieję, że nasze zdjęcia przyrody przybliżą innym piękno otaczającego świata.

Do następnego spotkania!

Skip to content