Zwycięstwo w Tatran Cup

W dniu 08.11.2023 r. chłopcy z naszej szkoły brali udział w piłkarskim turnieju Tatran Cup organizowanym przez klub sportowy Tatran Kraśniczyn. Oprócz naszej drużyny w turnieju brali udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Wojsławic, Siennicy Nadolnej oraz Kraśniczyna. Nasi zawodnicy wygrali wszystkie spotkania, zajęli I miejsce w turnieju, zdobywając okazały puchar. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali również  pamiątkowe medale i dyplomy. Nasza drużyna grała w składzie; Maciej Błaszczuk, Alan Jonak, Karol Pstrągowski, Brajan Zając, Błażej Morylowski, Dominik Tajer, Igor Huba, Szymon Bogusz, Paweł Gwarda, Franciszek Betiuk oraz Kacper Nowosad. Opiekę nad zawodnikami sprawował p. Jacek Radelczuk. Naszym zawodnikom życzymy dalszych sportowych sukcesów. Jednocześnie dziękujemy organizatorom turnieju czyli KS Tatran Kraśniczyn za bardzo dobrą organizację  i super atmosferę.

Skip to content