News

Dzień kreatywności i innowacji w naszej szkole

Współczesny świat nieustannie zachęca młodych do rozwijania się i kreowania rzeczywistości. W piątek 21 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Kreatywności i Innowacji. W związku z tym uczniowie naszej szkoły otrzymali nietypowe zadanie. Musieli użyć wyobraźni i stworzyć pomnik ulubionego bohatera literackiego. Potrzebna tu była kreatywność i nietuzinkowe podejście do zadania. Warunek był tylko jeden – bohater musiał pochodzić z omawianej lektury obowiązkowej.

Do zadania przystąpiły tylko trzy klasy: 4a, 4b i 6a. Uczniowie z odwagą i pomysłowością wykonali pomniki Ani Shirley i Pinokia. Wykorzystali przy tym różnorodne materiały. Dzięki temu powstały trzy wspaniałe prace. Gratulujemy uczniom tych klas pomysłowości, kreatywności i odwagi.

 

 

Skip to content