Kulturalna noc w szkole

Szkoła zazwyczaj tętni życiem w godzinach porannych i przedpołudniowych. Okazuje się jednak, że może być atrakcyjna także nocą. Po przerwie spowodowanej pandemią Samorząd Uczniowski powrócił do organizowania nocnych imprez w naszej szkole. Każda z klas uczestniczących w spotkaniu przygotowała którąś z atrakcji. Uczniowie mogli więc sprawdzić swoją wiedzę w konkursie chemicznym „Jeden z dziesięciu”, wykazać się znajomością szczegółów związanych z działalnością naszej szkoły, wzięli udział w zabawie przygotowanej w aplikacji Kahoot „Jaka to melodia” oraz wspólnie zatańczyli belgijkę. Szczególną atrakcją wieczoru była kolacja – różne rodzaje pizzy. Wielu emocji dostarczyły uczestnikom także podchody zwłaszcza, że zaszyfrowanych zadań trzeba było szukać przy świetle latarek i dodających tajemniczego nastroju lampionów. Późnym wieczorem miłośnicy literatury wzięli udział w konkursie „Parada postaci literackich, czyli zgadnij, kim jestem”. Na zakończenie uczniowie klasy ósmej wprowadzili wszystkich do świata iluzji i zaprezentowali różne sztuczki także z wykorzystaniem wiedzy na temat fizyki.

Skip to content