Drużyny na medal

W dniu 10.05 2022 roku odbył się po rocznej przerwie etap powiatowy największego turnieju piłkarskiego w Polsce pod przewodnictwem PZPN  ” Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Nasi zawodnicy reprezentujący Szkołę Podstawową w Siennicy Różanej jako jedyni oprócz gospodarzy turnieju z gminy Fajsławice wystąpili  we wszystkich 3 kategoriach wiekowych. W dwóch z trzech z nich: U8 (2014/2015) oraz U10 (2012/2013) nasi zawodnicy odnieśli pewne zwycięstwa i awansowali do kolejnego etapu turnieju. To dla nas wielki zaszczyt móc reprezentować powiat krasnostawski w tych prestiżowych rozgrywkach na etapie wojewódzkim, który odbędzie się 30 i 31 maja 2022 w Międzyrzecu Podlaskim.

Nasze drużyny wystąpiły w następujących składach;
U8: Filip Nowosad, Jan Rudzki, Michał Kiszczak, Krystian Górny, Kacper Wrona, Szymon Kot, Dominik Kubina, Kuba Bogusz
U10: Kacper Nowosad, Błażej Morylowski, Franciszek Betiuk, Brajan Zając, Ernest Golec, Dominik Tajer, Igor Huba, Michał Matyjas, Szymon Bogusz, Michał Humin
U12: Michał Franczak, Tymon Zając, Fabian Zając, Alan Jonak, Maja Knap, Kuba Stasiuk, Kacper Kot, Maciej Błaszczuk, Jakub Soja, Bartosz Gołębiowski
Wielkie brawa dla dzieci, podziękowania dla ich rodziców, nauczycieli, pani dyrektor szkoły, a także dla trenera Klubu Sportowego Znicz w Siennicy Różanej pana Damiana Dobosza za pomoc w przygotowaniu zawodników. Zwycięskim drużynom życzymy powodzenia i wygranych spotkań na kolejnym etapie turnieju.

Skip to content