„Tydzień Ulgi” w naszej szkole!

Chcąc zadbać o dobrostan naszych uczniów powracających do nauczania stacjonarnego, z ogromną przyjemnością dołączyliśmy do kampanii społecznej „Tydzień Ulgi”, której pomysłodawcą i organizatorem jest Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

Celem kampanii jest obniżenie stresu i zadbanie o samopoczucie uczniów i uczennic szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych w dobie pandemii.  W myśl kampanii chcemy podarować naszym uczennicom i uczniom dni bez kartkówek, sprawdzianów, odpytywania na lekcjach oraz zadawania prac domowych.

Ze względu na naukę hybrydową kampania będzie trwała od 17.05.2021 r. do 28.05.2021,
aby każda klasa mogła wziąć  w niej udział.

Niech „Tydzień ulgi” będzie czasem  dla przyjaciół i bliskich.
Bądźmy ze sobą i odzyskajmy radość z życia.

Szczegółowe informacje TUTAJ

 

 

Skip to content