Bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym

Dnia 13 grudnia 2019 roku naszą szkołę odwiedzili: aspirant Tomasz Kowalik – asystent Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie oraz młodszy aspirant Radosław Zaraza z Posterunku Policji w Siennicy Różanej. Celem spotkania było przekazanie uczniom naszej szkoły oraz przedszkolakom z Punktu Przedszkolnego informacji na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Priorytetem w tej kwestii jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci uczestniczących w ruchu drogowym jako piesi i rowerzyści oraz eliminowanie  niewłaściwych zachowań uczestników ruchu drogowego. Uczniowie uzyskali wiele cennych i praktycznych informacji w tym temacie. Mamy nadzieję, że dzisiejsza lekcja na zawsze pozostanie w głowach i myślach naszych uczniów, bowiem kształtowanie odpowiedzialności za życie swoje i innych jest istotną kwestią warunkującą właściwe funkcjonowanie w życiu.

Skip to content