To była zabawa….

W ostatni czwartek (21 listopada) Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę szkolną z okazji zbliżających się andrzejek. To idealna chwila do wróżb i zabaw tuż przed nadchodzącym adwentem. Jak tradycja nakazuje, na imprezie andrzejkowej nie zabrakło wróżb i zabaw takich jak: taniec z krzesłami, losowanie ciasteczek z wróżbami, lanie wosku, oraz wróżb z obierek jabłek. Oczywiście wierzymy, że wszystkie się spełnią, a zwłaszcza te dobre. Jeśli ktoś nie zdążył sobie powróżyć, to pamiętajmy, że następne andrzejki już za rok. Wróżby były miłym przerywnikiem w szalonej zabawie i cieszyły się ogromnym powodzeniem. Przygotowała je kl. IV wraz z rodzicami i wychowawcą panem Przemysławem Kucharskim.

W przerwie między tańcami uczniowie mogli także przekonać się, jak wygląda ,,sala strachów”, a w główne role wcieliły się uczennice kl. VI a. Sala ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników imprezy.

Muzyka wprowadziła biorących udział w imprezie w odpowiedni nastrój, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili. Mimo zmęczenia zabawą, uczniowie zakończyli dyskotekę w doskonałych humorach. 

Energię straconą podczas tańców można było uzupełnić tostami i soczkami sprzedawanymi w minibarku prowadzonym przez wolontariuszki i uczniów kl. VII a.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniałą zabawę. Zapraszamy na kolejne spotkanie oraz do obejrzenia fotorelacji.

Skip to content