Moda na odblaski

W dniu 15.11.2019 r. w Krasnostawskim Domu Kultury odbył się powiatowy konkurs pod hasłem “Moda na odblaski”. Jego organizatorem była Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie. Konkurs miał na celu propagowanie noszenia odblasków na co dzień wśród dzieci i młodzieży poprzez pokaz mody wykorzystującej jaskrawe elementy. Do rywalizacji przystąpiło 11 szkół z powiatu krasnostawskiego w dwóch kategoriach wiekowych. Naszą szkołę również reprezentowały drużyny w kategorii klas I – III  i kategorii klas IV – VIII. Uczniowie i uczennice wyglądali na wybiegu niczym zawodowi modele. Zaprezentowali także ciekawe układy taneczne. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Krasnymstawie przygotowali dla uczestników prezentację na temat prawidłowego poruszania się po drogach, jak również konkurs o podstawowych zasadach w ruchu pojazdów i pieszych. Następnie zostały ogłoszone wyniki i rozdane nagrody. Należy podkreślić, że wszyscy uczniowie biorący udział w tym konkursie zostali obdarowani. Zawody sprawiły dzieciom wiele radości. Wróciły uśmiechnięte i zadowolone. Dziękujemy serdecznie Bankowi Spółdzielczemu w Krasnymstawie za pomoc w sfinansowaniu uczestnictwa naszych uczniów w konkursie.

Skip to content