Chodź, pomaluj mój świat…

            Tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole przebiegały pod hasłem zacytowanym z piosenki zespołu 2+1. Mimo tego, że na temat edukacji krąży wiele różnych opinii, to wszyscy zgodzą się z tezą, że bez niej świat byłby ubogi, a życie ludzi trudniejsze. Nauczyciele są tymi, którzy wnoszą żywe kolory do codziennego życia uczniów i ich rodziców. W ten jeden szczególny dzień można im za tę codzienną, wytężoną pracę podziękować. Zrobiła to pani dyrektor Katarzyna Czajka, wręczając pracownikom szkoły nagrody.

Wysiłek wkładany w wychowanie dzieci i młodzieży docenili też przedstawiciele władz samorządowych. W imieniu Wójta Gminy Siennica Różana nagrody wręczał pan Sekretarz Gminy Dariusz Turzyniecki. Otrzymali je: pani Regina Banach, pani Żaneta Kucharska i pan Paweł Dołhan.

            Zaproszeni na uroczystość goście także podkreślali wagę tego zawodu dla całego społeczeństwa. Wszyscy życzyli nauczycielom, aby mieli satysfakcję z wysiłku podejmowanego każdego dnia i żeby sukcesy uczniów były motywacją do podejmowania kolejnych działań.

            Dopełnieniem uroczystości był program artystyczny pokazujący codzienność szkoły z przymrużeniem oka przygotowany przez uczniów klas trzecich i szóstych.

Skip to content