News

Eliminacje konkursu kulinarnego “Fantazje naleśnikowe”

W dniu 5.03.2018 r. grupa uczniów kl. III gimnazjum uczestniczyła w szkolnych eliminacjach konkursu kulinarnego „Fantazje naleśnikowe”.
W kulinarnych zmaganiach brali udział: Iza Bobel, Natalia Górna, Karolina Marczewska, Maria Leszczyńska, Dominika Zabłocka, Monika Wrona, Bartosz Chwała, Bartosz Mazur, Mateusz Tomaszczuk oraz Kacper Tryksza. Szkolny konkurs wygrały Dominika Zabłocka oraz Monika Wrona  i będą one reprezentowały naszą szkołę w konkursie kulinarnym organizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej. Wszyscy uczestnicy kulinarnego spotkania wykazali się umiejętnościami potrzebnymi do przygotowania naleśników. Zwycięska drużyna pracowała zgodnie z zasadą fair play, pomagając osobom , które tej pomocy potrzebowały. Każda z drużyn z wielkim zaangażowanie pracowała i odpowiednio udekorowała swoje danie. Pozostaje jedynie żal, że tylko jedna drużyna mogła reprezentować naszą szkołę.
      Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ogromne zaangażowanie oraz właściwe zachowanie w stołówce szkolnej. Panu Dyrektorowi, a także Pracownikom Stołówki szkolnej – Pani B. Brydzie oraz p. D. Palat dziękujemy za udostępnienie sprzętu, życzliwość i okazaną pomoc.

Skip to content