Kochamy naszych dziadków

Wiemy, jak  ważną rolę w naszym życiu odgrywają dziadkowie. Obchodzone 21 stycznia Święto Babci i dzień później Święto Dziadka  to symboliczna uroczystość w kalendarzu uroczystości naszego przedszkola.

    Tak naprawdę każdego dnia w roku, dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To właśnie oni potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń, które rodzą się w małych główkach dzieci. W tym roku ta niecodzienna uroczystość w  grupie „Jeżyki” odbyła się nieco wcześniej –  11 stycznia 2024r. W tym roku postanowiliśmy zaprezentować  jasełka   i spotkaliśmy się w połowie drogi pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a świętem dziadków.
    W drugiej części uroczystości goście wysłuchali czułych słów skierowanych pod ich adresem. Otrzymali prezenty przygotowane przez dzieci. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności teatralne i wokalne. Goście ze wzruszeniem włączyli się we wspólny śpiew.  

Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek przygotowany przez  rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Aktorzy otrzymali burzę braw, która była jak najbardziej zasłużona. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości    Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za liczne przybycie  i  za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło. Jeszcze raz życzymy  dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Skip to content