News

„Jak sami dobrze wiecie – babcia i dziadek najlepsi na świecie”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością   wszystkim tym co dobre. Zajmują oni szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są ważnymi osobami w jego życiu. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk- na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.

8 lutego 2023r. dzieci z grupy „Jeżyki” oddziału przedszkolnego przygotowały program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. Po części artystycznej  odbył się poczęstunek przy herbatce przygotowany przez rodziców
Najdroższym Babciom i kochanym Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, uśmiechu    i samych pięknych chwil, spędzonych. 

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. Bardzo dziękuję rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości. 

Skip to content