W KARNAWALE SAME BALE

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było  11 lutego w grupie „Pszczółek”

Sala przedszkolna ozdobiona kolorowymi balonami, serpentynami i pomponami ufundowanymi przez rodziców wypełniła się niecodziennymi gośćmi. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, obok księżniczek, supermanów, wróżek, biedronek, postaci z ulubionych bajek pojawili się także policjanci i strażacy.

Po barwnej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce, w rytm skocznej muzyki, które były przeplatane zabawami i konkursami. Wiele radości sprawiła dzieciom zabawy z chustą animacyjną, tańce z balonikiem a także wykonywanie piesków z długich balonów. Radosny, szeroki uśmiech na buźkach naszych pociech to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały zdjęcia i wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego. Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości.

Wychowawczyni:  Renata Tywoniuk

Skip to content