Karnawał to niezwykle miły czas, bardzo lubiany przez każdego. Bale karnawałowe, które przepełnione są huczną muzyką i świetną zabawą zwykle są bardzo wyczekiwane. Tak też i było tego roku.

            5 lutego 2021 r. od samego rana w grupie III,,Biedronek” z Punktu Przedszkolnego zaczęły się pojawiać kolorowe postacie. Sale z minuty na minuty robiły się coraz bardziej bajeczne. Kto w tym dniu odwiedził nasze przedszkole, miał szczęście spotkać się z wróżką, zwierzątkami: lisem, pszczołą i kotkami, kowbojem, strażakami, policjantami, a nawet odwiedzili nas Królowa Śniegu, Spider Men, Czerwony Kapturek i ekipa Psiego Patrolu. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno i nawet panie nie wiedziały, czy to ich mali podopieczni, czy bajkowe postaci…

            Na miły początek dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi celebryci, gdyż odbyła się mini sesja, której fotorelacje można obejrzeć poniżej. Po krótkiej sesji nadszedł długo wyczekiwany moment i bal rozpoczął się na dobre. Muzyka od razu porwała wszystkich do tańca i sprawiła dzieciom wiele radości.

            Wspólna zabawa przyniosła dzieciom uciechy, co przecież było naszym głównym celem. Dziękujemy rodzicom za pełne zaangażowanie w przygotowanie cudownych strojów i z niecierpliwością czekamy do przyszłego roku.

                                                                                                    Marlena Guz

                                                                                               Agnieszka Kwaśnik

Skip to content