News

„Już muzyka gra – Przedszkolakiem będę ja”

Dnia 27 października 2020r w Grupie IV „Jeżyki” odbyło się uroczyste pasowanie na Przedszkolaka.  Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola w pięknych strojach i fryzurach. Zanim  jednak nastąpiło pasowanie wszystkie  przedszkolaki  z naszej grupy musiały  udowodnić, że zasługują na miano „Prawdziwego Przedszkolaka”.  Dzieci miały dużo zadań do wykonania: śpiewały  piosenki, pięknie tańczyły, recytowały wierszyki, odpowiadały na trudne pytania i wykonywały zadania sprawnościowe.  Nasze przedszkolaki pięknie poradziły sobie ze wszystkimi  zadaniami,  więc wychowawca z pełną satysfakcją mógł poprosić Panią Dyrektor naszej szkoły o akt pasowania.  Dzieci na pamiątkę otrzymały stosowne dyplomy, pamiątkowe opaski z wizerunkiem jeżyka oraz medale ufundowane przez Rodziców.

Skip to content