News

MAJOWE ŚWIĘTA W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM KONKURS PLASTYCZNY „MAŁY PATRIOTA”

Niezależnie czy są to zajęcia w placówce czy w domu rodzinnym, realizacja tematyki patriotycznej na zajęciach przedszkolaków ma na celu kształtowanie postaw przynależności do kraju ojczystego, rozwijanie pozytywnych zachowań społecznych oraz cech dobrego Polaka – patrioty.
W tym szczególnym czasie, jaki mamy teraz, podczas zabaw z rodzicami i rodzeństwem w domu dzieci nie zapomniały, czym dla nich jest Ojczyzna, co znaczy być patriotą oraz jak ważną rolę w życiu każdego człowieka odgrywa szacunek wobec symboli narodowych.
Przedszkolaki z grupy I – JEŻYKI, II – SŁODZIAKI, III – PSZCZÓŁKI i IV – BIEDRONECZKI przyłączając się do konkursu ”Mały Patriota”, zorganizowanego przez wychowawczynię grupy III p. Renatę Tywoniuk, wykonały patriotyczne, rodzinne prace plastyczno-techniczne.  Technika wykonanych prac była dowolna, a więc kreatywność dzieci i rodziców nie była niczym ograniczona, co widać na poniższych zdjęciach.
Wszystkie prace zasługują na wyróżnienie, a więc WSZYSCY WYGRYWAJĄ.  Przy najbliższym spotkaniu autorzy prac otrzymają nagrody.

Dziękuję wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom za współpracę i zaangażowanie

Renata Tywoniuk

Skip to content