Dzień Babci i Dziadka u Pszczółek

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.
Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce 12 lutego 2020r. odbyło się uroczyste spotkanie, które jest już  tradycją w naszym przedszkolu.
Panie  witały ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków ,dzieci i ich pań prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Wszyscy  artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud dziadków włożony w wychowanie wnuczat. Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”, które wzruszało gości.
Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi laurkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy.
Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek i zdjęcia w foto-budce.
Atmosfera była uroczysta i pełna radości. Nasze święto Babci i Dziadka to dzień wspólnej zabawy, uśmiechów i wzruszeń.

Skip to content