News

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.
 Jest to ważne święto w roku, istotne i bardzo mocno przeżywane przez dzieci – głównych gospodarzy tych uroczystości.

 W naszym przedszkolu w tym roku szkolnym uroczyste spotkania z okazji Święta Babci i Dziadka przebiegały w kilku etapach. 
Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich dziadków i babcie w inny dzień. Dzieci wspólnie ze swoimi paniami przygotowały część artystyczną, podczas której zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość  oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. 
Na koniec tych wyjątkowych występów dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki. W dalszej części uroczystości niecodzienni goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. 
To były naprawdę wyjątkowe, pełne radości i dumy dni. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze babć i dziadków po raz kolejny udowodniły nam, jak ważne są takie spotkania.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszym przedszkolu chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci, jak i babć oraz dziadków.

Skip to content