News

Dzień otwarty przedszkola połączony z celebrowaniem Dnia Dziecka

Zapraszamy do naszego przedszkola!

                Takie przesłanie miała uroczystość „Dzień otwarty przedszkola połączony z celebrowaniem Dnia Dziecka”, która odbyła się 06.06 2018r w naszej szkole.
W tym dniu chcieliśmy zaprosić dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu, oraz do integracji dzieci i rodziców ze wszystkich grup przedszkolnych. Dla dzieci zapewnione były: dmuchany plac zabaw, kuleczkowo, wata cukrowa.
                Dzieci z grupy trampolinki miały zapewnioną kiełbaskę z grilla ,którą przygotowali rodzice. Ciekawą atrakcją były także duże bańki mydlane puszczane przez przedszkolaków i ich rodziców. W trakcie zabawy rozmawialiśmy z rodzicami dzieci, które we wrześniu zaczną uczęszczać do naszej placówki. Przyszłe przedszkolaki z zaciekawienie obserwowały starszych kolegów podczas zabawy.
Czas upłyną na wesołej i bezpiecznej zabawie. 
Organizatorzy serdecznie dziękują Radzie Rodziców, za częściowe dofinansowanie do imprezy przedszkolnej. Szczególne podziękowanie składamy rodzicom dzieci z grupy „Trampolinki” za przygotowanie pysznych kiełbasek z grilla.

Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.  

Lidia Anna Jurkiewicz i Paulina Staszak

Skip to content