News

,,Wszyscy bawią się wspaniale jak co roku w karnawale”

     Tak też było u nas. W dniu 20.01.2018 r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa choinkowa. Tego dnia już od rana, w przedszkolu, pojawiły się kolorowe postacie. Spotkać można było wróżki, królewny, policjantów oraz bohaterów znanych bajek.

   Na początku zabawy dzieci obejrzały występ małych artystów z grupy,,Biedroneczki”, a następnie krakowiaka w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia z rytmiki.
Po występach na dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Następnie wszyscy przeszli do sali gimnastycznej, gdzie przy dźwiękach dobrej muzyki wspaniale się bawili.. Do tańca zachęcały starsze koleżanki z gimnazjum, z grupy projektowej.
Tego dnia nie obyło się też bez niespodzianek. Nasze przedszkole odwiedził Mikołaj wręczając wszystkim dzieciom prezenty.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie zabawy choinkowej.

Skip to content