Z wizytą u Trampolinek

 Kolejne dni i miesiące mijają w przedszkolu na wspólnych zabawach i nauce. Dzieci z grupy ,,Trampolinki” bardzo lubią wspólne zabawy konstrukcyjne, spacery i wycieczki. Przedszkolna codzienność przeplata się z ciekawymi wydarzeniami. Dzieci z grupy I wzięły udział w szkoleniu przygotowującym do udzielania pierwszej pomocy, gdyby znalazły się w takiej sytuacji. Dzieci ćwiczyły, pod okiem Pani pielęgniarki, sztuczne oddychanie, masaż serca oraz układanie osoby poszkodowanej w bezpiecznej pozycji.

   Trampolinki wzięły udział we wspólnym czytaniu bajek. Dzieci z klasy IIIa czytały przedszkolakom, zaś przedszkolaki samodzielnie czytały bajki starszym kolegom i koleżankom. Celem tego spotkania było zachęcenie dzieci do doskonalenia technik czytania oraz do poznawania literatury dziecięcej.

   Natomiast 1 czerwca był w grupie podwójnie odświętny. Celebrowaliśmy Dzień Matki i Dzień Dziecka. Przedszkolaki przygotowały część artystyczną i niespodzianki dla swoich mam. Mamy zaś przygotowały dzieciom tort oraz wcześniejszy wyjazd do Kolorowego Rancza, w którym czas minął na swobodnej zabawie.

   Dziękujemy za odwiedzenie naszej przedszkolnej strony internetowej, oglądanie naszych zdjęć.

Skip to content