Noc Sportowo – Filmowa

„Ciemno wszędzie, głucho wszędzie…”, a gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Siennicy Różanej z latarkami w rękach poszukują kolorowych kartek z zadaniami. Tak właśnie wyglądała zabawa w podchody, która odbyła się 24 lutego w budynku naszej szkoły. Uczniowie podzieleni na sześć grup poszukiwali zadań rozmieszczonych w różnych nietypowych miejscach – od  piwnicy aż po drugie piętro. „Gdzie są biedronki?”, „Jakie koniki?”, „A to chyba po łacinie???” – mnożyły się pytania w głowach uczniów zafrapowanych zabawą. Ale udało się! Wszyscy odnaleźli ukryte znaki, wykonali zadania i byli z siebie dumni (taka energia między 23.00 a 00.15 – to naprawdę zasługuje na szacunek!).

Jak przystało na Noc Sportowo – Filmową gimnazjaliści obejrzeli film (śpiwory, podusie, kocyki…milusio…) oraz rozegrali mecz siatkówki- niektórzy w fantazyjnych strojach królików, misiaków i „kapciuszkach”. Doskonały nastrój młodzieży przełożył się zapewne na niezwykle atrakcyjne nazwy drużyn: Króliki Weroniki, Kebaby, Banda Chudego i Wojownicy.

Finałem nocy w szkole – a wszystko przy świetle latarek – była dyskoteka  na szkolnym korytarzu (trochę w stylu retro) przy małym różowym magnetofonie… Ani się obejrzeliśmy, a minęło pięć godzin „nocnej zmiany” w szkole, wybiła 1. 00 i pora było wracać do domów…

 Oto fotorelacja  z tego nocnego spotkania:

Skip to content